Indkøbskurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell 40GbE - Netværkskabel - LC til MTP - 5 m. - fiberoptik - for EMC Network...

Dell 40GbE - Netværkskabel - LC til MTP - 5 m. - fiberoptik - for EMC Network...

Dell - Dell 40GbE

Varenr.: J6TD3
  • Fiberoptik
  • 5 m

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

3.352,-

Ønsker du finansiering

101,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Dell 40GbE - netværkskabel - 5 m.
  • Type

    Netværkskabel
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Længde

    5 m.
  • Forbindelsesled

    4 x LC
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MTP
  • Designet for

    EMC Networking S4048-ON; Force10 Z9000, Z9500; Networking N2024, N2024P, N4064F, S6000, S6000-ON, S6010-ON
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Singlemode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Singlemodus
  • Længde

    5 m.
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    4 x LC
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MTP
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Dell EMC Networking S4048-ON Dell Force10 Z9000, Z9500 Dell Networking N2024, N2024P, N4064F, S6000, S6000-ON, S6010-ON