Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Lenovo - Netværkskabel - MPO multi-mode til MPO multi-mode - 20 m. - fiberopt...

Lenovo - Netværkskabel - MPO multi-mode til MPO multi-mode - 20 m. - fiberopt...

Lenovo

Varenr.: 7Z57A03571
  • Fiberoptik
  • 20 m

Ikke på lager

1.620,-

Ønsker du finansiering

48,80,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Lenovo netværkskabel - 20 m.
  • Type

    Netværkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    20 m.
  • Forbindelsesled

    MPO multi-mode
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MPO multi-mode
  • Designet for

    ThinkSystem NE10032 RackSwitch; ThinkSystem SR630; SR650
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    20 m.
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    MPO multi-mode
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MPO multi-mode
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Lenovo ThinkSystem NE10032 RackSwitch Lenovo ThinkSystem SR630 Lenovo ThinkSystem SR650