Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

AMP Netconnect - Netværkskabel - MPO multi-mode (hun) til MPO multi-mode (hun...

AMP Netconnect - Netværkskabel - MPO multi-mode (hun) til MPO multi-mode (hun...

TE Connectivity

Varenr.: 5-2055709-0
  • Fiberoptik
  • 50 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

6.298,-

Ønsker du finansiering

190,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    AMP Netconnect netværkskabel - 50 m. - akvamarin
  • Type

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    50 m.
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x MPO multi-mode - hun
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x MPO multi-mode - hun
  • Farve

    Akvamarin
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    24
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    50 m.
  • Farve

    Akvamarin
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x MPO multi-mode - hun
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x MPO multi-mode - hun
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    RoHS, ELV, IEC 61280-4-1, IEC 61300-3-4
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset livtidsgaranti