Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

ASSMANN - Fiber optisk splice boks - SC MM X 12 - hvid, RAL 9010

ASSMANN - Fiber optisk splice boks - SC MM X 12 - hvid, RAL 9010

Assmann

Varenr.: A-96522-02-UPC-4
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

224,-

Ønsker du finansiering

6,70,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    ASSMANN fiber optisk splice boks
  • Produkttype

    Fiber optisk splice boks - SC MM X 12
  • Farve

    Hvid, RAL 9010
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEC 304 / OM4
  • UNSPSC

    26121668 Cord/cable management device
  • Generelt

  • Produkttype

    Fiber optisk splice boks
  • Fås i farverne

    Hvid, RAL 9010
  • Kabling & ledningsføring

  • I henhold til standarder

    OM4
  • Med forbindelsesled

    12 x SC/UPC multi-mode han
  • Diverse

  • Egenskaber

    Low-Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEC 304