Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Atop - SFP+ transceiver modul (svarende til: IBM 90Y9412) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm - for Lenovo Flex System SI4091; ThinkAgile HX3721 Certified Node 7Y88; ThinkSystem SR250

Atop - SFP+ transceiver modul (svarende til: IBM 90Y9412) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm - for Lenovo Flex System SI4091; ThinkAgile HX3721 Certified Node 7Y88; ThinkSystem SR250

Atop Corporation

Varenr.: 90Y9412-C
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

860,-

Ønsker du finansiering

25,90,-/måned