Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus

Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus

Vertiv

Varenr.: LC-MM-SFP
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

531,-

Ønsker du finansiering

16,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x - LC multi-mode
Cookie Settings