Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus

Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus

Vertiv

Varenr.: LC-MM-SFP
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul

På lager (20)

625,-

Ønsker du finansiering

18,80,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Avocent - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x - LC multi-mode