Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Black Box Pure Networking Copper to Fiber Media Converter 10/100BASE-TX to 10/100BASE-FX, Singlemode SC, 10-km - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkelttilstand - op til 10 km - 1310 nm

Black Box - Optiske Transceivere

Varenr.: LHC212A
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Fast Ethernet
Ønsker du finansiering

12,70/måned