Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - CWDM - LC - op til 80 km...

Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - CWDM - LC - op til 80 km...

Broadcom

Varenr.: E1MG-CWDM80-1550
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

26.783,-

Ønsker du finansiering

807,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    CWDM
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    CWDM
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x netværk - LC
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)
Cookie Settings