Indkøbskurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-LX - LC enkeltt...

Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-LX - LC enkeltt...

Lenovo

Varenr.: 01KN829
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

15.628,-

Ønsker du finansiering

471,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Brocade - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    1000Base-LX
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Designet for

    P/N: 6682B1A, 6684B2A
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    1000Base-LX
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    P/N: 6682B1A, 6684B2A