Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Brocade - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB) - LC multimodus - o...

Brocade - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB) - LC multimodus - o...

Fujitsu

Varenr.: D:XBR-000164-L
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 8.5 Gbps
  • 8GB Fibre Channel (Kort Bølge)

Ikke på lager

5.746,-

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Brocade - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB)
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC multimodus
  • Antal pakker

    8 (specifikationer er for enkelt genstande)
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    8.5 Gbps
  • Dataforbindelsesprotokol

    8GB Fibre Channel (KB)
  • Maks. overføringsafstand

    100 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Antal pakker

    8 (specifikationer er for enkelt genstande)
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    8GB Fibre Channel (KB)
  • Dataoverførselshastighed

    8.5 Gbps
  • Maks. overføringsafstand

    100 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x 8Gb Fibre Channel (SW) - LC multi-mode x 2