Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

C2G SC-SC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patchk...

C2G SC-SC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patchk...

C2G

Varenr.: 85453
  • Fiberoptik
  • 15 m
  • Orange

Ikke på lager

45,40

Ønsker du finansiering

1,40/måned

Specifikation