Indkøbskurv

Kurven er tom

Ny kunde

C2G SC-SC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patchk...

C2G

Varenr.: 85453

  • Fiberoptik
  • Længde: 15 m
  • Farve: Orange

Ikke på lager

45,30

Ønsker du finansiering

1,40/måned

Beskrivelse

Specifikation

Low Smoke Zero Halogen (LSZH / LS0H)-kappen er fremstillet af materialer, der reducerer afgivelsen af røg og halogen, når kablet udsættes for ekstreme temperaturer.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 107ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;