Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel - CWDM - 1490 nm - for StorageWorks Enterprise File Services N2f, N4c; StorageWorks Array Group

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 4Gb Fibre Channel - CWDM - 1490 nm - for StorageWorks Enterprise File Services N2f, N4c; StorageWorks Array Group

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: 447730-001
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 4.24 Gbps
  • 4Gb Fibre Channel

11.493,-

Ønsker du finansiering

346,-/måned