Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Cisco - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB) - fiberoptik - LC multimodus - op til 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

Cisco - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB) - fiberoptik - LC multimodus - op til 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director

Cisco

Varenr.: DS-SFP-FC8G-SW=
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 8.5 Gbps
  • 8GB Fibre Channel (Kort Bølge)

827,-

Ønsker du finansiering

24,90,-/måned