Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Cisco - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB) - fiberoptik - LC mul...

Cisco - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB) - fiberoptik - LC mul...

Cisco

Varenr.: DS-SFP-FC8G-SW=
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 8.5 Gbps
  • 8GB Fibre Channel (Kort Bølge)

På lager (1)

819,-

Ønsker du finansiering

24,70,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Cisco - SFP+ transceiver modul - 8GB Fibre Channel (KB)
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    Fiberoptik
  • Dataoverførselshastighed

    8.5 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    8GB Fibre Channel (KB)
  • Maks. overføringsafstand

    520 m
  • Dimensioner (B x D x H)

    1.4 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
  • Designet for

    MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    Fiberoptik
  • Dataforbindelsesprotokol

    8GB Fibre Channel (KB)
  • Dataoverførselshastighed

    8.5 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    520 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x 8Gb Fibre Channel (SW) - LC multi-mode x 2
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP+
  • Mål og vægt

  • Bredde

    1.4 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Højde

    0.9 cm
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    40 °C
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director
Cookie Settings