Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Citrix - SFP28 transceivermodul - 10 GigE, 25 Gigabit LAN - 10GBase-SR, 25GBase-SR - LC multimodus - op til 100 m - 850 nm - Citrix Enterprise License Program (ELA) (Level 7)

Citrix - Optiske Transceivere

Varenr.: 3023618-E7
  • SFP28 transceivermodul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 25 Gbps
  • 25 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

17.652,-

Ønsker du finansiering

556,-/måned