Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

ComNet FVT110S1 Mini Transmitter - Video/seriel/kontaktindelukke-forlænger - ...

ComNet FVT110S1 Mini Transmitter - Video/seriel/kontaktindelukke-forlænger - ...

COMNET

Varenr.: FVT110S1/M

Ikke på lager

5.572,-

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    ComNet FVT110S1 Mini Transmitter - video/seriel/kontaktindelukke-forlænger
  • Enhedstype

    Video/seriel/kontaktindelukke-forlænger
  • Model

    Rackmonterbar
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm / 1550 nm
  • Maks. overføringsafstand

    48 km
  • Dimensioner (B x D x H)

    6.4 cm x 8.4 cm x 3.7 cm
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    43201614 Console extenders
  • Produktkategori

    Signalforstærkere
  • Generelt

  • Enhedstype

    Video/seriel/kontaktindelukke-forlænger
  • Model

    Rackmonterbar
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm / 1550 nm
  • Liniekodningsformat

    NRZ, NRZI, Manchester
  • Maks. overføringsafstand

    48 km
  • Statusindikatorer

    Portstatus, strøm, link/aktivitet
  • Egenskaber

    Komplet duplex ydeevne
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x RS-232/422/485 - terminalblok 1 x video - BNC 1 x netværk - ST single-mode 1 x kontaktindelukke - terminalblok
  • Diverse

  • MTBF (forventet tid mellem fejl)

    100,000 timer
  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC Part 15, RoHS, WEEE, cULus
  • Mål og vægt

  • Bredde

    6.4 cm
  • Dybde

    8.4 cm
  • Højde

    3.7 cm
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    75 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    0 - 95% (ikke-kondenserende)