Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

ComNet FVT2001S1 - Forlænger for video - op til 69 km - 1310 nm

ComNet FVT2001S1 - Forlænger for video - op til 69 km - 1310 nm

COMNET

Varenr.: FVT2001S1

Ikke på lager

6.681,-

Ønsker du finansiering

201,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    ComNet FVT2001S1 - forlænger for video
  • Enhedstype

    Forlænger for video
  • Model

    Ekstern
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    69 km
  • Effekt

    AC 120/230 V
  • Dimensioner (B x D x H)

    13.5 cm x 15.5 cm x 2.8 cm
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    43201614 Console extenders
  • Produktkategori

    Signalforstærkere
  • Generelt

  • Enhedstype

    Forlænger for video
  • Model

    Ekstern
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    69 km
  • Statusindikatorer

    Strøm, linie-synkronisering, link/aktivitet
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    2 x video (input) - BNC 1 x netværk (output) - ST single-mode
  • Diverse

  • MTBF (forventet tid mellem fejl)

    100,000 timer
  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC, RoHS, cULus
  • Effekt

  • Strømenhed

    Ekstern strømforsyning
  • Nødvendig spænding

    AC 120/230 V (50/60 Hz)
  • Mål og vægt

  • Bredde

    13.5 cm
  • Dybde

    15.5 cm
  • Højde

    2.8 cm
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    75 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    0 - 95% (ikke-kondenserende)