Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

ComNet SFP-20A - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - LC enkelttil...

ComNet SFP-20A - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN - LC enkelttil...

COMNET

Varenr.: SFP-20A
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

2.209,-

Ønsker du finansiering

67,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    ComNet SFP-20A - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsafstand

    60 km
  • Producentgaranti

    Begrænset livtidsgaranti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataforbindelsesprotokol

    100Mb LAN
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Maks. overføringsafstand

    60 km
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x netværk - LC single-mode
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    FCC Part 15, RoHS, FDA, cULus
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - livstid
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    75 °C