Indkøbskurv

Kurven er tom

Ny kunde

D-Link DMC 515SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100...

D-Link

Varenr.: DMC-515SC/E

  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 100 Mbps
  • Fast Ethernet, Ethernet

På lager (24)

869,-

Ønsker du finansiering

26,20/måned

Beskrivelse

Specifikation

Tilbehør

DMC-515SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet single-mode fiber-signaler. Maksimal fiber afstand er 15 km. Enheden har en RJ-45 TP port og en SC fiber port.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 277ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;