Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

D-Link DMC 810SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-4...

D-Link

Varenr.: DMC-810SC/E

  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Dataoverførselshastighed: 1000 Mbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (10)

2.059,-

Ønsker du finansiering

62,-/måned

Beskrivelse

Specifikation

Tilbehør

DMC-810SC konverter1000Base-T Gigabit kobber signaler til 1000Base-LX Gigabit single-mode fiber signaler. Maksimal afstand på fiberkablet er 10 km. Enheden er forsynet med en RJ-45 TP-port og en fiber port (SC stik).

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 126ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;