Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell Force10 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - op til...

Dell Force10 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - op til...

Dell

Varenr.: 407-10929
  • QSFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

5.077,-

Ønsker du finansiering

153,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Dell Force10 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN
  • Enhedstype

    QSFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    40GBASE-SR
  • Dataoverførselshastighed

    40 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsafstand

    150 m
  • Designet for

    Force10; Force10 ExaScale EH-Series; Force10 ExaScale E-Series; Force10 TeraScale E-Series; Networking C7004, C7008, S5000, S6000; PowerConnect 8132, 8164
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    QSFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    40GBASE-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverførselshastighed

    40 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    150 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 40GBASE-SR
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Dell Force10 C150 Resilient Switch, C300 Resilient Switch, MXL blade, S2410 Data Center Switch, S25N Data Center Switch, S4810 High-Performance, S4820T, S50 High Performance Data Center Switch, S55, S60, Z9000 Dell Force10 ExaScale EH-Series E600i/E1200i Route Processor Module Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i, E600i Dell Force10 TeraScale E-Series E1200i, E300, E600i Dell Networking C7004, C7008, S5000, S6000 Dell PowerConnect 8132, 8164