Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell Force10 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - op til 150 m - 850 nm - for Force10; Networking C7004, C7008, S5000, S6000; PowerConnect 81XX

Dell Force10 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR - op til 150 m - 850 nm - for Force10; Networking C7004, C7008, S5000, S6000; PowerConnect 81XX

Dell

Varenr.: 407-10929
  • QSFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

4.755,-

Ønsker du finansiering

143,-/måned