Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell Networking - Customer Kit - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR - op til 400 m - 850 nm - for Force10; Networking C7004, C7008, C9010, S4810, S5000, S6000, S6010; Networking S4048

Dell Networking - Customer Kit - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR - op til 400 m - 850 nm - for Force10; Networking C7004, C7008, C9010, S4810, S5000, S6000, S6010; Networking S4048

Dell

Varenr.: 5FVP7
  • QSFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

3.549,-

Ønsker du finansiering

107,-/måned