Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - 850 nm

Dell - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - 850 nm

Dell

Varenr.: 407-BBOU
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (+50)

1.306,-

Ønsker du finansiering

39,30,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Dell - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR