Indkøbskurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - 850 nm ...

Dell - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 m - 850 nm ...

Dell

Varenr.: 407-BBOU
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (1)

1.334,-

Ønsker du finansiering

40,20,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Dell - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Designet for

    EMC Networking N3132, S4048; EMC PowerEdge T440, T640; Force10; Networking C1048, C7004, C7008, C9010, N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, S3048, S4810, S5000, S6000, S6010, X1008, X1018, X1026, X1052, X4012; PowerConnect 70XX; PowerEdge FX2, T130, T330, T430, T630, VRTX M520, VRTX M620
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Dell EMC Networking N3132PX-ON, S4048-ON Dell EMC PowerEdge T440, T640 Dell Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S55, S60, Z9500 Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i, E600i Dell Networking C1048P, C7004, C7008, C9010, N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, S3048-ON, S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON, X1008, X1008P, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012 Dell PowerConnect 5524, 5524P, 5548, 5548P, 6224, 6224F, 6224P, 6248, 6248P, 7024, 7024F, 7024P, 7048, 7048P, 7048R, 7048RA, 8024F, M6220, M6348, M8024, M8024-k Dell PowerEdge FX2, T130, T330, T430, T630, VRTX M520, VRTX M620