Indkøbskurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Dell - SFP+ transceiver modul - GigE - 1000Base-ZX - op til 80 km - 1550 nm -...

Dell - SFP+ transceiver modul - GigE - 1000Base-ZX - op til 80 km - 1550 nm -...

Dell

Varenr.: 407-BBOY
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

5.387,-

Ønsker du finansiering

162,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Dell - SFP+ transceiver modul - GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    1000Base-ZX
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • Designet for

    EMC Networking N3132PX-ON, S4048-ON; Force10; Force10 ExaScale E-Series; Networking C7004, C7008, N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, S3048-ON, S6000, S6000-ON, S6010-ON, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    1000Base-ZX
  • Dataforbindelsesprotokol

    GigE
  • Dataoverførselshastighed

    1 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 nm
  • Maks. overføringsafstand

    80 km
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 1000Base-ZX
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Dell EMC Networking N3132PX-ON, S4048-ON Dell Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S50 High Performance Data Center Switch, S55, S60, Z9500 Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i, E600i Dell Networking C7004, C7008, N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, S3048-ON, S6000, S6000-ON, S6010-ON, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012