Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

DEM-211 Compliable 1310nm, 2km, 13dB 155Mb/s SFP

DEM-211 Compliable 1310nm, 2km, 13dB 155Mb/s SFP

DEM-211 Compliable 1310nm, 2km, 13dB 155Mb/s SFP

PeakOptical

Varenr.: PSFP-03-3311M-12FD

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

89,-

Ønsker du finansiering

2,70,-/måned

Cookie Settings