Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

DIGITUS - Patchkabel - MPO multi-mode (hun) til MPO multi-mode (hun) - 50 m. ...

DIGITUS - Patchkabel - MPO multi-mode (hun) til MPO multi-mode (hun) - 50 m. ...

DIGITUS

Varenr.: DK-2566-50/4
  • Fiberoptik
  • 50 m
  • Violet

Ikke på lager

6.721,-

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    DIGITUS patchkabel - 50 m. - violet
  • Type

    Patchkabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Halogenfri, farvekodede fibre
  • Længde

    50 m.
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Forbindelsesled

    MPO multi-mode - hun
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MPO multi-mode - hun
  • Farve

    Violet
  • Producentgaranti

    15 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Patchkabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Patchkabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    12
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Egenskaber

    Halogenfri, farvekodede fibre
  • Længde

    50 m.
  • Farve

    Violet
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    MPO multi-mode - hun
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MPO multi-mode - hun
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    IEC 60332-1, TIA/EIA-604-5, IEC 61754-7, IEC 60754-1, IEC 60754-2, IEC 61034
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    15 års garanti
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    85 °C