Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

DIGITUS - Patchkabel - E2000/APC enkelttilstand (han) til E2000/APC enkelttilstand (han) - 40 m. - fiberoptik - simplex - 9 / 125 micron - OS2 - halogenfri - gul

DIGITUS - Patchkabel - E2000/APC enkelttilstand (han) til E2000/APC enkelttilstand (han) - 40 m. - fiberoptik - simplex - 9 / 125 micron - OS2 - halogenfri - gul

DIGITUS

Varenr.: AL-9E2000-40I-DM
  • Fiberoptik
  • Længde: 40 m
  • Farve: Gul
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.307,-

Ønsker du finansiering

39,40,-/måned