Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Extreme Networks ER XFP - XFP transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkelttilstand - op til 40 km - 1550 nm

Extreme Networks ER XFP - XFP transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkelttilstand - op til 40 km - 1550 nm

Extreme Networks

Varenr.: 10124
  • XFP transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

47.404,-

Ønsker du finansiering

1.428,-/måned