Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Fiber konnektor Actassi® SC/UPC 9/125 OS2singlemode simplexpre-poleret

Fiber konnektor Actassi® SC/UPC 9/125 OS2singlemode simplexpre-poleret

Fiber konnektor Actassi® SC/UPC 9/125 OS2singlemode simplexpre-poleret

Schneider Electric

Varenr.: VDIB502501U

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

196,-

Ønsker du finansiering

5,90,-/måned