Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-ZX - LC enkelttilstand - op til 70 km - 1310 nm

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE - 1000Base-ZX - LC enkelttilstand - op til 70 km - 1310 nm

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: JW150A
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

5.676,-

Ønsker du finansiering

171,-/måned