Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - CWDM - 1470 nm

HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - CWDM - 1470 nm

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: 392329-001
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

8.004,-

Ønsker du finansiering

241,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    CWDM
  • Optisk bølgelængde

    1470 nm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    CWDM
  • Optisk bølgelængde

    1470 nm