Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - op til ...

HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - op til ...

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: 456096-001
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

459,-

Ønsker du finansiering

13,80,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    HPE - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Designet for

    HPE 3PAR StoreServ 8000, StoreServ 8200, StoreServ 8200 2-node, StoreServ 8400, StoreServ 8400 2-node, StoreServ 8400 4-node, StoreServ 8440, StoreServ 8440 2-node, StoreServ 8440 4-node, StoreServ 8450, StoreServ 8450 2-node, StoreServ 8450 4-node
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE 3PAR StoreServ 8000, StoreServ 8000 LFF SAS Drive Enclosure Field Integrated, StoreServ 8000 SFF SAS Drive Enclosure, StoreServ 8000 SFF SAS Drive Enclosure Field Integrated, StoreServ 8000 SFF SAS Drive Enclosure for SAP HANA, StoreServ 8200, StoreServ 8200 2-node Storage Base, StoreServ 8200 2-node Storage Base for Storage Centric Rack, StoreServ 8200 All Flash Starter Kit, StoreServ 8400, StoreServ 8400 2-node Storage Base, StoreServ 8400 2-node Storage Base Field Integrated, StoreServ 8400 2-node Storage Base for Storage Centric Rack, StoreServ 8400 4-node Storage Base, StoreServ 8400 4-node Storage Base for Storage Centric Rack, StoreServ 8400 All-Flash Starter Kit, StoreServ 8400 Node Pair, StoreServ 8400 Upgrade Node Pair, StoreServ 8440, StoreServ 8440 2-node Storage Base, StoreServ 8440 4-node Storage Base, StoreServ 8440 4-node Storage Base for Storage Centric Rack, StoreServ 8440 Node Pair, StoreServ 8440 Upgrade Node Pair, StoreServ 8450, StoreServ 8450 2-node Storage Base, StoreServ 8450 2-node Storage Base for Storage Centric Rack, StoreServ 8450 4-node Storage Base, StoreServ 8450 4-node Storage Base Field Integrated, StoreServ 8450 4-node Storage Base for Storage Centric Rack, StoreServ 8450 Node Pair, StoreServ 8450 Upgrade Node Pair
Cookie Settings