Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE Short Range - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 ...

HPE Short Range - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - op til 300 ...

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: AP783A
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

14.679,-

Ønsker du finansiering

442,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    HPE Short Range - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Designet for

    Cisco Nexus 5548UP-4xN2248TF-l3, Nexus 5548UP-6xN2248TF-l2
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP+
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco Nexus 5548UP-4xN2248TF-l3, Nexus 5548UP-6xN2248TF-l2