Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - op til 300 m ...

HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - op til 300 m ...

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: JD092-61201
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

13.329,-

Ønsker du finansiering

402,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Designet for

    HP A5500-24, A5500-48, E5500-24; HPE 5130-24, 5130-48, 5500-24, 5500-48, E5500-48
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-SR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    300 m
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    HP A5500-24G EI Switch, A5500-24G-SFP EI Switch, A5500-24G-SFP EI TAA Switch with 2 Interface Slots, A5500-48G EI Switch, E5500-24-SFP Switch HPE 5130-24G-4SFP+ EI, 5130-24G-PoE+-4SFP+ EI, 5130-24G-SFP-4SFP+ EI, 5130-48G-4SFP+ EI, 5130-48G-PoE+-4SFP+ EI, 5500-24G SI Switch, 5500-24G Switch, 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5500-24G-PoE EI Switch, 5500-24G-PoE SI Switch, 5500-24G-PoE Switch, 5500-24G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+ SI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP DC EI Switch, 5500-24G-SFP EI Switch, 5500-24G-SFP EI TAA Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP EI with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP Switch, 5500-24-PoE Switch, 5500-24-SFP EI Switch, 5500-48 Switch, 5500-48G EI Switch, 5500-48G EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G SI Switch, 5500-48G Switch, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5500-48G-PoE EI Switch, 5500-48G-PoE SI Switch, 5500-48G-PoE Switch, 5500-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-PoE+ SI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48-PoE Switch, E5500-48 SI Switch