Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - for...

HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - for...

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: JH679A
  • QSFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

17.731,-

Ønsker du finansiering

534,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    HPE X140 - QSFP+ transceiver modul - 40 Gigabit LAN
  • Enhedstype

    QSFP+ transceiver modul - MPO
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    40GBASE-SR4
  • Dataoverførselshastighed

    40 Gbps
  • Dataforbindelsesprotokol

    40 Gigabit LAN
  • Designet for

    FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Brazil, 5130 48G 4SFP+ EI, 5130 48G 4SFP+ EI Brazil, 5130 48G PoE+ 4SFP+ (370) EI Brazil, 5940, 5940 48p 10GBaseT and 6p 40/100GbE QSFP28
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    QSFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    40GBASE-SR4
  • Dataforbindelsesprotokol

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverførselshastighed

    40 Gbps
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE FlexNetwork 5130 24G 4SFP+ EI Brazil, 5130 48G 4SFP+ EI, 5130 48G 4SFP+ EI Brazil, 5130 48G PoE+ 4SFP+ (370) EI Brazil, 5940, 5940 48p 10GBaseT and 6p 40/100GbE QSFP28