Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC...

HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC...

Hewlett Packard Enterprise

Varenr.: JL275A
  • QSFP28 transceivermodul
  • Indstiksmodul
  • 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

154.122,-

Ønsker du finansiering

4.644,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    HPE X150 - QSFP28 transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet
  • Enhedstype

    QSFP28 transceivermodul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    100GBase-LR4
  • Dataoverførselshastighed

    100 Gbps
  • Dataforbindelsesprotokol

    100 Gigabit Ethernet
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    QSFP28 transceivermodul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    100GBase-LR4
  • Dataforbindelsesprotokol

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataoverførselshastighed

    100 Gbps
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 100GBase-LR4 - LC single-mode