Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Huawei - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - ...

Huawei - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelttilstand - ...

Huawei

Varenr.: 34060742
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

3.170,-

Ønsker du finansiering

96,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Huawei - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    10GBase-LR
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10GBase-LR
  • Dataforbindelsesprotokol

    10 GigE
  • Dataoverførselshastighed

    10 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    RoHS, MSA SFF-8472, IEC 60825-1 Class 1
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C