Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

IBM - Netværkskabel - LC multimodus (han) til MTP multifunktion (han) - 3 m. ...

IBM - Netværkskabel - LC multimodus (han) til MTP multifunktion (han) - 3 m. ...

IBM

Varenr.: 00FM413
  • Fiberoptik
  • 3 m

Ikke på lager

3.677,-

Ønsker du finansiering

111,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    IBM netværkskabel - 3 m.
  • Type

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Breakout
  • Længde

    3 m.
  • Forbindelsesled

    4 x LC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MTP multifunktion - han
  • Designet for

    System Networking RackSwitch G8264T
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Breakout
  • Længde

    3 m.
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    4 x LC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    MTP multifunktion - han
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    IBM System Networking RackSwitch G8264T