Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

J9151A Compatible, 10G, 10Km,1310nm, DFB SFP+ LR with DDMI

J9151A Compatible, 10G, 10Km,1310nm, DFB SFP+ LR with DDMI

J9151A Compatible, 10G, 10Km,1310nm, DFB SFP+ LR with DDMI

PeakOptical

Varenr.: PSFP10-2321SFH
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.322,-

Ønsker du finansiering

39,80,-/måned