Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Base-BX - LC enkelt...

Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Base-BX - LC enkelt...

Juniper Networks

Varenr.: EX-SFP-FE20KT15R13
  • SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • 100 Mbps

Ikke på lager

3.341,-

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
  • Model

    Indstiksmodul
  • Kabeltype

    100Base-BX
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Maks. overføringsafstand

    20 km
  • Designet for

    EX 2200 24P, 24T, 48P, 48T; 3200 24P, 24T, 48P, 48T; 4200 24F, 24P, 24T, 48P, 48T
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    100Base-BX
  • Dataoverførselshastighed

    100 Mbps
  • Optisk bølgelængde

    1550 (TX) / 1310 (RX) nm
  • Maks. overføringsafstand

    20 km
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x netværk - LC single-mode
  • Kompatible åbninger

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    RoHS
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Juniper EX 2200 24P, 24T, 48P, 48T Juniper EX 3200 24P, 24T, 48P, 48T Juniper EX 4200 24F, 24P, 24T, 48P, 48T