Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Kramer OSP-MM1 - SFP+ transceiver modul - LC multimodus - op til 3 km - 850 nm

Kramer OSP-MM1 - SFP+ transceiver modul - LC multimodus - op til 3 km - 850 nm

Kramer Electronics - OSP-MM1

Varenr.: 50-000096
  • SFP+ transceiver modul
  • Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed: 10.2 Gbps

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

1.428,-

Ønsker du finansiering

43,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    Kramer OSP-MM1 - SFP+ transceiver modul
  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul - LC multimodus
  • Model

    Indstiksmodul
  • Dataoverførselshastighed

    10.2 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    3 km
  • Dimensioner (B x D x H)

    1.33 cm x 5.7 cm x 0.85 cm
  • Vægt

    18 g
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    SFP+ transceiver modul
  • Model

    Indstiksmodul
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Dataoverførselshastighed

    10.2 Gbps
  • Optisk bølgelængde

    850 nm
  • Maks. overføringsafstand

    3 km
  • Overensstemmelsesstandarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x - LC multi-mode hun x 2
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    UL, cUL, EMC, OFNR, FDA, CDRH, Directive 2002/95/EC, ITU-T G.651.1, EN 55022:2006+A1:2007, 21 CFR 1040, OM3, EN60950-2:2007, EN 55024:1998+A1:2001+A2:2003
  • Effekt

  • Strømforbrug ved drift

    1 Watt
  • Mål og vægt

  • Bredde

    1.33 cm
  • Dybde

    5.7 cm
  • Højde

    0.85 cm
  • Vægt

    18 g
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. driftstemperatur

    70 °C
  • Fugtighedsgrad ved brug

    5 - 95%
Cookie Settings