Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

Lenovo - Netværkskabel - LC multimodus (han) til LC multimodus (han) - 10 m. ...

Lenovo - Netværkskabel - LC multimodus (han) til LC multimodus (han) - 10 m. ...

Lenovo - Netværkskabel - LC multimodus (han) til LC multimodus (han) - 10 m. ...

Lenovo

Varenr.: 00MN511
  • Fiberoptik
  • Længde: 10 m
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

179,-

Ønsker du finansiering

5,40,-/måned

Beskrivelse

Specifikation

Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable

  • Produktbeskrivelse

    Lenovo netværkskabel - 10 m.
  • Type

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    10 m.
  • Forbindelsesled

    2 x LC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC multimodus - han
  • Designet for

    ThinkAgile HX1320 Appliance; HX3320 Appliance; HX3321 Certified Node; HX3520-G Appliance; HX3720 Appliance; HX3721 Certified Node; HX7520 Appliance; HX7820 Appliance; HX7821 Certified Node; VX2320 Appliance; VX3520-G Appliance; VX3720 Appliance; ThinkSystem DB630, NE2580; ThinkSystem SE350; SR250
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    10 m.
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC multimodus - han
  • Oplysninger om kompatibilitet

  • Designet for

    Lenovo Converged HX2310-E Lenovo Flex System SI4091 Lenovo Storage DX8200C 5120 Lenovo ThinkAgile HX1320 Appliance 7X83 Lenovo ThinkAgile HX2320-E Appliance 7X83 Lenovo ThinkAgile HX3320 Appliance 7X83 Lenovo ThinkAgile HX3321 Certified Node 7Y89 Lenovo ThinkAgile HX3520-G Appliance 7X84 Lenovo ThinkAgile HX3720 Appliance 7X82 Lenovo ThinkAgile HX3721 Certified Node 7Y88 Lenovo ThinkAgile HX7520 Appliance Lenovo ThinkAgile HX7820 Appliance 7Y95 Lenovo ThinkAgile HX7821 Certified Node 7Y96 Lenovo ThinkAgile VX2320 Appliance 7Y13 Lenovo ThinkAgile VX3520-G Appliance 7Y14, 7Y94 Lenovo ThinkAgile VX3720 Appliance 7Y12 Lenovo ThinkSystem DB630S, NE2580O RackSwitch Lenovo ThinkSystem SE350 7Z46 Lenovo ThinkSystem SR250 Lenovo ThinkSystem SR530 Lenovo ThinkSystem SR630
Cookie Settings