Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base...

MicroConnect - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base...

MicroConnect

Varenr.: MCSC10000
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • Fast Ethernet; Ethernet

Ikke på lager

383,-

Ønsker du finansiering

11,50,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhedstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC enkelttilstand
  • Model

    Ekstern
  • Kabeltype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Dataforbindelsesprotokol

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Dimensioner (B x D x H)

    7.05 cm x 11.56 cm x 2.6 cm
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhedstype

    Fibermedieomformer
  • Model

    Ekstern
  • Netværk

  • Forbindelsesteknologi

    Kabling
  • Kabeltype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataforbindelsesprotokol

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Optisk bølgelængde

    1310 nm
  • Maks. overføringsafstand

    10 km
  • Statusindikatorer

    Diagnostik
  • Egenskaber

    Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus
  • Ekspansion / Konnektivitet

  • Interface

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hun 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode hun x 2
  • Effekt

  • Strømenhed

    Ekstern strømforsyning
  • Mål og vægt

  • Bredde

    7.05 cm
  • Dybde

    11.56 cm
  • Højde

    2.6 cm
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    Begrænset garanti - 25 år