Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - ST/PC multi-mode (han) til ST/PC multi-mode (han) - 5 m. - fiberoptik - 50 / 125 my - OM1

MicroConnect - Netværkskabel - ST/PC multi-mode (han) til ST/PC multi-mode (han) - 5 m. - fiberoptik - 50 / 125 my - OM1

MicroConnect

Varenr.: FIB112005
  • Fiberoptik
  • Længde: 5 m
Ikke på lager. Leveringstid ukendt

132,-

Ønsker du finansiering

4,-/måned