Indkøbskurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode ...

MicroConnect - Netværkskabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode ...

MicroConnect

Varenr.: FIB442010-2
  • Fiberoptik
  • 10 m
  • Orange

På lager (86)

61,-

Ønsker du finansiering

1,90,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect netværkskabel - 10 m. - orange
  • Type

    Netværkskabel - OM2
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    10 m.
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Farve

    Orange
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM2
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    10 m.
  • Farve

    Orange
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x LC/UPC multi-mode - han
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    25 års garanti
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    85 °C