Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode ...

MicroConnect - Netværkskabel - LC/UPC multi-mode (han) til LC/UPC multi-mode ...

MicroConnect

Varenr.: FIB440425P

  • Fiberoptik
  • 25 m
  • Erika-violet

Ikke på lager

323,-

Ønsker du finansiering

9,70/måned

Specifikation