Kurv Luk

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - LC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (h...

MicroConnect - Netværkskabel - LC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (h...

MicroConnect

Varenr.: FIB422001P
  • Fiberoptik
  • Længde: 1 m
  • Farve: Violet erica
På lager (+20)

118,-

Ønsker du finansiering

3,60,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect netværkskabel - 1 m. - violet erica
  • Type

    Netværkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    1 m.
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Farve

    Violet erica
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    1 m.
  • Farve

    Violet erica
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x LC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Diverse

  • Overensstemmelsesstandarder

    Op til 500 MHz
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    25 års garanti
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    85 °C