Kurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - MT-RJ/UPC multitilstand (han) til ST/UPC multi-mode (han) - 0.5 m. - 2 mm - fiberoptik - duplex - 50 / 125 my - OM3 - halogenfri - akvamarinblå

MicroConnect - Multimode-fiberkabler

Varenr.: FIB2110005
  • Fiberoptik
  • Længde: 50 cm
  • Farve: Akvamarinblå

57,-

Ønsker du finansiering

1,70,-/måned