Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - SC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (h...

MicroConnect - Netværkskabel - SC/PC multimodus (han) til SC/PC multimodus (h...

MicroConnect

Varenr.: FIB222020
  • Fiberoptik
  • 20 m
  • Blå

På lager (3)

143,-

Ønsker du finansiering

4,30,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect netværkskabel - 20 m. - blå
  • Type

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    20 m.
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Farve

    Blå
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Diameter af kore / belægning

    50 / 125 my
  • Længde

    20 m.
  • Farve

    Blå
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/PC multimodus - han
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    25 års garanti
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    85 °C