Kurv Luk

Kurven er tom

ATEA.DK
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - SC/UPC multi-mode (han) til SC/UPC multi-mode ...

MicroConnect - Netværkskabel - SC/UPC multi-mode (han) til SC/UPC multi-mode ...

MicroConnect

Varenr.: FIB223002
  • Fiberoptik
  • Længde: 2 m
  • Farve: Orange

Ikke på lager. Leveringstid ukendt

82,-

Ønsker du finansiering

2,50,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect netværkskabel - 2 m. - orange
  • Type

    Netværkskabel - OM1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Længde

    2 m.
  • Diameter af kore / belægning

    62,5 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x SC/UPC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/UPC multi-mode - han
  • Farve

    Orange
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Diameter af kore / belægning

    62,5 / 125 my
  • Længde

    2 m.
  • Farve

    Orange
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x SC/UPC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x SC/UPC multi-mode - han
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    25 års garanti
Cookie Settings