Indkøbskurv

Kurven er tom

Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ny kunde
Chat
lukket
Der er ingen ledige medarbejdere på chatten
Har du brug for hjælpe? Kontakt venligst vores kundeservice.
Ekskl. Moms

MicroConnect - Netværkskabel - ST/PC multi-mode (han) til ST/PC multi-mode (h...

MicroConnect - Netværkskabel - ST/PC multi-mode (han) til ST/PC multi-mode (h...

MicroConnect

Varenr.: FIB110015
  • Fiberoptik
  • 15 m
  • Orange

Ikke på lager

129,-

Ønsker du finansiering

3,90,-/måned

Specifikation

  • Produktbeskrivelse

    MicroConnect netværkskabel - 15 m. - orange
  • Type

    Netværkskabel - OM1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    15 m.
  • Diameter af kore / belægning

    62,5 / 125 my
  • Forbindelsesled

    2 x ST/PC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x ST/PC multi-mode - han
  • Farve

    Orange
  • Producentgaranti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode-fiberkabler Specielle netværkskabler
  • Generelt

  • Netværkskabeltype

    Netværkskabel - OM1
  • Teknologi

    Fiberoptik
  • Fiberoptiktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fiber

    2
  • Diameter af kore / belægning

    62,5 / 125 my
  • Egenskaber

    Halogenfri
  • Længde

    15 m.
  • Farve

    Orange
  • Forbindelse

  • Forbindelsesled

    2 x ST/PC multi-mode - han
  • Stikforbindelse (anden ende)

    2 x ST/PC multi-mode - han
  • Producentgaranti

  • Service & Support

    25 års garanti
  • Miljømæssige parametre

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. driftstemperatur

    85 °C